Drogi powiatowe odśnieżane od rana

Podczas dzisiejszych opadów śniegu na drogi powiatu leszczyńskiego wyjechało pięć pługopiaskarek i cztery pługi na ciągnikach.

W związku z zapowiadanymi silnymi opadami śniegu pracownicy Zarządu Dróg Powiatowych oraz firm związanych umową z samorządem rozpoczęli dyżur w sobotę o godzinie czwartej rano. Po załadowaniu pługopiaskarek mieszaniną piasku i soli, jeszcze w trakcie opadów, wyruszyły na drogi powiatu leszczyńskiego.
We wszystkich siedmiu gminach powiatu o przejezdność dba pięć pługopiaskarek i cztery pługi na ciągnikach.

Facebook Powiat 2 1