Przejazd kolejowy w Kłodzie

Prawdopodobnie w marcu br. po raz kolejny zostaną zamknięte przejazdy kolejowe na drogach powiatowych w Kłodzie, Wilkowicach, Lipnie i Górce Duchownej. W tym czasie będą trwały prace przy modernizacji linii kolejowej E59 Wrocław – Poznań.

Spółka Torpol realizuje czwarty etap modernizacji linii kolejowej E59 Poznań – Wrocław na odcinku Rawicz – Czempiń. Firma po raz kolejny planuje roboty, które wymagają wprowadzenia tymczasowej organizacji ruchu na czas wykonywanych prac na przejazdach kolejowych.

Przejazdy kolejowe w Wilkowicach, Lipnie i Górce Duchownej mają zostać zamknięte na kilka dni prawdopodobnie w marcu br., natomiast przejazd w Kłodzie – również na kilka dni - w terminie od 24 lutego do końca kwietnia br. W tym czasie obowiązywać będą objazdy.

Dokładne terminy zamknięcia poszczególnych przejazdów na drogach powiatowych będą zależeć m.in. od warunków pogodowych i zostaną wkrótce podane do wiadomości mieszkańców przez spółkę Torpol.