Plakat obrazujący tekst

Do 2 marca br. Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Lesznie prowadzi zapisy na XX Mistrzostwa Leszna i powiatu leszczyńskiego w narciarstwie alpejskim i snowboardzie, które odbędą się 6 marca  br. w Zieleńcu.

Coroczne mistrzostwa Leszna i powiatu leszczyńskiego odbędą się tradycyjnie w Zieleńcu. Zawody jak zwykle objęli patronatem prezydent Leszna Łukasz Borowiak i starosta leszczyński Jarosław Wawrzyniak.

Tradycyjnie organizatorem zawodów jest Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Lesznie. W mistrzostwach - zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego - maksymalnie może uczestniczyć 150 osób.

Mieszkańcy Leszna i powiatu leszczyńskiego zgłoszeń mogą dokonać do 2 marca br. elektronicznie poprzez formularz na stronie www.mos-leszno.pl Opłatę startową w wysokości 30 zł należy wpłacić na konto, którego numer umieszczony jest w regulaminie zawodów. W cenie opłaty startowej uczestnik oprócz możliwości startu otrzymuje pamiątkowy medal oraz ciepłe napoje (kawa/herbata).