Prezes Rydzyniaka Piotr Dembicki i starosta leszczyński Jarosław Wawrzyniak

Podczas spotkania w Rydzynie starosta Jarosław Wawrzyniak przekazał prezesowi Rydzyniaka Piotrowi Dembickiemu umowę na dofinansowanie z budżetu powiatu leszczyńskiego działalności klubu w 2021 r.

Rydzyński Klub Sportowy Rydzyniak to obecnie najlepsza drużyna piłkarska w powiecie leszczyńskim. Pierwszy zespół występuje w lidze okręgowej, po pierwszej rundzie zajmuje w niej szóste miejsce w tabeli. Oprócz dwóch zespołów seniorskich, klub szkoli dzieci i młodzież w kategoriach młodzik, orlik i żak.  W 2021 r. na działalność szkoleniową Rydzyniak otrzyma z budżetu powiatu leszczyńskiego 3 tys. zł.

Podczas przedsezonowego sparingu Rydzyniaka na jego boisku prezesowi klubu Piotrowi Dembickiemu umowę o dofinansowanie przekazał starosta leszczyński Jarosław Wawrzyniak.