Przejazd kolejowy w Kłodzie

W najbliższych dniach po raz kolejny – tym razem na kilkanaście godzin - zostaną zamknięte przejazdy kolejowe na drogach powiatowych w Kłodzie, Wilkowicach, Lipnie i Górce Duchownej. W tym czasie będą trwały prace przy modernizacji linii kolejowej E59 Wrocław – Poznań.

Spółka Torpol realizuje czwarty etap modernizacji linii kolejowej E59 Poznań – Wrocław na odcinku Rawicz – Czempiń. Firma po raz kolejny zapowiedziała roboty, które wymagają wprowadzenia tymczasowej organizacji ruchu na czas wykonywanych prac na przejazdach kolejowych.

Przejazdy kolejowe w ciągach dróg powiatowych zostaną zamknięte na kilkanaście godzin.

Przekazany przez spółkę Torpol harmonogram wykonywanych prac :

Przejazd w Kłodzie – od godz. 18:00 w dniu 4 marca (czwartek) do godz. 12:00 w dniu 5 marca (piątek)

Przejazd w Wilkowicach (ul. Mórkowska)   – od godz. 18:00 w dniu 7 marca (niedziela) do godz. 7:00 w dniu 8 marca (poniedziałek)

Przejazd w Lipnie – od godz. 18:00 w dniu 8 marca (poniedziałek) do godz. 7:00 w dniu 9 marca (wtorek)

Przejazd w Górce Duchownej – od 19:00 w dniu 9 marca (wtorek) do godz. 6:00 w dniu 10 marca (środa)