Starostwo Powiatowe w Lesznie poszukuje specjalisty ds. funduszy europejskich. Osoba wybrana w postępowaniu konkursowym będzie pracować w Lokalnym Punkcie Informacyjnym Funduszy Europejskich.

Od kandydatów na pracownika Starostwa Powiatowego w Lesznie wymagane jest m.in. wyższe wykształcenie i minimum roczne doświadczenie zawodowe w realizowaniu projektów finansowanych z funduszy europejskich lub w udzielaniu informacji o funduszach europejskich.

Zwycięzca postępowania konkursowego zostanie zatrudniony na 2/3 etatu w Lokalnym Punkcie Informacyjnym Funduszy Europejskich w Wydziale Budżetowo – Finansowym, Planowania i Rozwoju. Dokumenty należy składać w Punkcie Obsługi Klienta w Starostwie Powiatowym w Lesznie lub przesłać w terminie odbioru do dnia 20 czerwca 2016 r. do godz. 14.00 na adres Starostwo Powiatowe w Lesznie, Plac Kościuszki 4 budynek B 64-100 Leszno z dopiskiem na kopercie „Oferta zatrudnienia na stanowisko urzędnicze w Wydziale Budżetowo – Finansowym, Planowania i Rozwoju”.