Przejazd kolejowy

Przejazd kolejowy w Targowisku w gminie Lipno zostanie zamknięty od godz. 18:00 w dniu 9 marca do godz. 7:00 w dniu 10 marca br. Spółka Torpol przesunęła o dobę wykonanie wcześniej zapowiedzianych prac.

Spółka Torpol realizuje czwarty etap modernizacji linii kolejowej E59 Poznań – Wrocław na odcinku Rawicz – Czempiń. Firma po raz kolejny zapowiedziała roboty, które wymagają wprowadzenia tymczasowej organizacji ruchu na czas wykonywanych prac na przejazdach kolejowych.

W związku z awarią maszyny spółka Torpol nie zamknęła przejazdu kolejowego w Targowisku we wcześniej planowanym terminie.

Nowy termin zamknięcia to od godz. 18:00 w dniu 9 marca br. do godz. 7:00 w dniu 10 marca br.