Boks i kickboxing we Włoszakowicach

We Włoszakowicach rozegrane zostały Mistrzostwa Ziem Zachodnich w kickboxingu im. Pawła Mikołajczaka oraz XXIII Turniej Bokserski im. Włodzimierza Pawlaka. Obie imprezy odbyły się m.in. pod patronatem starosty leszczyńskiego Jarosława Wawrzyniaka.

Kolejne edycje znanych turniejów zorganizował KS Polonia 1912 Leszno. W zawodach w kickboxingu i w boksie we Włoszakowicach uczestniczyło ponad dwustu zawodników i zawodniczek z całego kraju. Ze względu na reżim sanitarny zawody odbyły się bez udziału publiczności.

Turnieje odbyły się m.in. pod patronatem starosty leszczyńskiego Jarosława Wawrzyniaka. Z budżetu powiatu został dofinansowany zakup medali dla sportowców.

Fot. N.John wloszakowice.pl

Facebook Powiat 2