W Długich Starych powstanie nowy chodnik

Sześć ofert złożono w postępowaniu, które wyłoni wykonawcę budowy chodnika w ciągu drogi powiatowej nr 4765P – ul. Jesiennej w Długich Starych w gminie Święciechowa. Najtańsza oferta to 160 tys. zł.

Zarząd Dróg Powiatowych w Lesznie planuje budowę ok. 430 mb chodnika wzdłuż ul. Jesiennej w Długich Starych, na odcinku od ul. Parkowej do ul. Granicznej. Prace mają zostać wykonane do 31 sierpnia br.

O kontrakt ubiega się sześć firm, najtańszą ofertę złożyła spółka Nodo z Leszna – ok. 160 tys. zł. Inwestycja będzie współfinansowana przez powiat leszczyński i gminę Święciechowa.