Jerzy Michalski

17 marca br. w wieku 59 lat zmarł Jerzy Michalski, kierownik Zarządu Dróg Gminnych we Włoszakowicach.

Jerzy Michalski urodził się w 1962 r. w Lesznie, ale większość życia mieszkał we Włoszakowicach. W 1993 r. rozpoczął pracę w Urzędzie Gminy Włoszakowice, a od 2003 r. był kierownikiem Zarządu Dróg Gminnych we Włoszakowicach.

Władze powiatu leszczyńskiego oraz Zarząd Dróg Powiatowych w Lesznie ściśle współpracowali ze zmarłym przy realizacji wielu inwestycji w gminie Włoszakowice, m.in. przy największej inwestycji w historii powiatu – budowie i przebudowie drogi z Wijewa do węzła S5 Nietążkowo.

Rodzinie, przyjaciołom i współpracownikom zmarłego Jerzego Michalskiego władze powiatu leszczyńskiego i pracownicy Zarządu Dróg Powiatowych w Lesznie składają wyrazy szczerego współczucia.