Spotkanie w gminie Krzemieniewo

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Krzemieniewie oraz Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Lesznie byli organizatorami spotkania z dziećmi z gminy Krzemieniewo.

W  zajęciach prowadzonych przez psycholog Annę Sprutta – Szymlet z Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Lesznie uczestniczyli uczniowie klas I-III ze szkół podstawowych w gminie Krzemieniewo. Głównym ich tematem była przemoc, jakiej młodzi ludzie mogą doświadczyć w życiu codziennym, w tym cyberprzemoc. Uczniom przedstawiono główne zagrożenia oraz konsekwencje w psychice młodego człowieka wywołane przez agresję.

Uczniowie podczas zajęć z panią psycholog otrzymali upominki gminne, które będą służyć propagowaniu zdrowego trybu życia.