Nowy chodnik w Bukówcu Górnym

Przy drodze powiatowej – ul. Powstańców Wielkopolskich – w Bukówcu Górnym przebudowany został  chodnik na odcinku ok. 600 mb.

W Bukówcu Górnym przebudowano chodnik na ul. Powstańców Wielkopolskich, na odcinku od ronda w kierunku centrum miejscowości. Stare i zniszczone płyty chodnikowe zostały zdemontowane, w ich miejsce ułożona została kostka betonowa (łącznie ok. 1100 m2). Prace drogowe wykonał Zarząd Dróg Gminnych we Włoszakowicach, a kostka została zakupiona z budżetu powiatu leszczyńskiego.

W spotkaniu na zakończenie prac uczestniczyli wójt gminy Włoszakowice Robert Kasperczak, starosta leszczyński Jarosław Wawrzyniak i sołtys Bukówca Górnego Tadeusz Malepszy.

Facebook Powiat 1