Podpisanie umowy na budowę chodnika w Długich Starych

Dziś w Starostwie Powiatowym podpisana została umowa na budowę ok. 430 mb chodnika w Długich Starych w gminie Święciechowa.

Najtańszą ofertę w postępowaniu na budowę chodnika wzdłuż ul. Jesiennej w Długich Starych, na odcinku od ul. Parkowej do ul. Granicznej złożyła spółka Nodo z Leszna.  Inwestycja będzie kosztować ok. 160 tys. zł i będzie współfinansowana przez powiat leszczyński i gminę Święciechowa. Termin wykonania prac to 31 sierpnia br.

Dziś w Starostwie Powiatowym  w Lesznie kierownik Zarządu Dróg Powiatowych w Lesznie Marian Kaczmarek podpisał umowę z prezesem spółki Nodo Rafałem Bukowskim.  W spotkaniu uczestniczyli starosta Jarosław Wawrzyniak, wicestarosta Maciej Wiśniewski oraz skarbnik Maciej Wydmuch.