Droga Strzyżewice - Henrykowo

Zarząd Dróg Powiatowych w Lesznie otworzył oferty w dwóch przetargach na wykonanie podwójnego powierzchniowego utrwalenia nawierzchni na sześciu odcinkach dróg.

W pierwszym z nich ZDP szukał wykonawcy robót na pięciu odcinkach dróg:

Leszno - Gronówko w gminie Lipno (2,3 km),

Bukówiec Górny - Machcin w gminie Włoszakowice (2 km),

Lipno - Żakowo (1,2 km),

Hersztupowo - Nowy Belęcin w gminie Krzemieniewo (200 mb),

Berdychowo - Świerczyna w gminie Osieczna (2,3 km).

Spośród siedmiu ofert najtańszą złożyła firma Gart z Golędzinowa koło Obornik Śląskich – 423 tys. zł. Termin wykonania prac to 15 września br.

W drugim przetargu na podwójne powierzchniowe utrwalenie nawierzchni w ciągu drogi powiatowej Strzyżewice – Henrykowo w gminie Święciechowa (4 km) złożono sześć ofert. Najtańsza z nich – za 199 tys. zł – należy do firmy Eko-Bud z Lisewa koło Pyzdr. Termin wykonania prac to 31 sierpnia br.

Komisja przetargowa analizuje złożone dokumenty.