Przebudowa drogi Strzyżewice - Henrykowo

Przedsiębiorstwo Dróg i Ulic z Leszna przebudowuje odcinek drogi powiatowej między Henrykowem a Strzyżewicami w gminie Święciechowa.

Zgodnie z umową przebudowany zostanie odcinek drogi powiatowej między Henrykowem a Strzyżewicami o długości ok. 1,3 km. Zakres prac to m.in. rozebranie obecnej nawierzchni w miejscach spękań i braku odpowiedniej nośności, wykonanie tam nowej konstrukcji jezdni i na końcu ułożenie dwóch warstw asfaltu na całej szerokości jezdni. Pobocza zostaną utwardzone destruktem asfaltowym.

Zgodnie z umową inwestycja ma zakończyć się do 30 czerwca br. Koszt wykonanych prac to 736 tys. zł. Inwestycja jest dofinansowana z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.

RFIL logo

Facebook Powiat 2