W dniach 22 – 28 kwietnia br. na czas remontu zamknięty zostanie przejazd kolejowy w ciągu drogi powiatowej – ul. Wielkopolskiej w Pawłowicach w gminie Krzemieniewo.

Spółka Dromo z Poznania prowadzi remont linii kolejowej Łódź Kaliska – Tuplice.  W związku z remontem przejazdu kolejowego w Pawłowicach – ul. Wielkopolska (wyjazd w kierunku drogi krajowej nr 12) – będzie on zamknięty od 22 kwietnia br. (godz.7:00) do 28 kwietnia br. (godz.20:00).

Zgodnie z projektem tymczasowej organizacji ruchu zalecany objazd przez Nową Wieś i Kąkolewo.