Punkt szczepień powszechnych w Garzynie

W środę 28 kwietnia rozpoczną się szczepienia w zorganizowanym przez powiat leszczyński punkcie szczepień powszechnych przeciw Covid-19 w Garzynie.

Powiat leszczyński zorganizował dwa punkty szczepień powszechnych w Garzynie w gminie Krzemieniewo i w Wilkowicach w gminie Lipno. Oba będą funkcjonować w ramach Narodowego Programu Szczepień przeciwko Covid-19.

W punkcie w Garzynie szczepienia rozpoczną się w środę 28 kwietnia br. Punkt będzie czynny od środy od niedzieli, a w przypadku zwiększenia dostaw szczepionek możliwe będzie wydłużenie dni i godzin szczepień. Za procedury medyczne w Garzynie odpowiada Wojewódzki Szpital Zespolony w Lesznie. Natomiast za organizację (m.in. wyposażenie) i funkcjonowanie (m.in. obsługa administracyjna) punktu odpowiada powiat leszczyński, który w tym zakresie ściśle będzie współpracował z wszystkimi gminami powiatu.

Aby zarejestrować się na szczepienie w Garzynie i Wilkowicach można:

1) zadzwonić na bezpłatną infolinię Narodowego Programu Szczepień: tel.  989

2) zapisać się, wysyłając SMS na numer 664 908 556 lub 880 333 333 o treści: SzczepimySie

3) zapisać się poprzez e-rejestrację dostępną na stronie pacjent.gov.pl

Facebook Powiat 2