Tomasz Mrozek z Wametu Dąbcze został w Luboniu wicemistrzem Wielkopolski juniorów w tenisie stołowym.

Turniej w Luboniu był bardzo udany dla 17-letniego reprezentanta Wametu Dąbcze Tomasza Mrozka. W całych zawodach przegrał tylko jedno spotkanie. W decydującym o złotym medalu meczu uległ Arturowi Lemieszce (LZS Kuźnica Żelichowska) 1:3.

W pozostałych spotkaniach 17-letni mieszkaniec powiatu leszczyńskiego pokonał kolejno Jana Ambrożego (CKS Helios Czempiń) 3:0, Wiktora Talara (UKS Żaki Taczanów) 3:1, Franciszka Serafińskiego (KTS Wicher Lisiec Wielki) 3:0 i Jakuba Budzyńskiego (KS Almar Głębokie) 3:1.

Teraz przed Tomaszem Mrozkiem start w mistrzostwach Polski juniorów, które w dniach 27-30 maja odbędą się w Ustrzykach Dolnych.