Punkt szczepień masowych w Garzynie

Zorganizowany przez powiat leszczyński punkt szczepień powszechnych przeciw Covid-19 w Garzynie jest czynny od środy do niedzieli. Dziś uruchomiono możliwość rejestracji na szczepienie w nim w dniach 19-26 maja br.

Pierwszy z dwóch punktów szczepień powszechnych działa w Garzynie od 28 kwietnia br. Za procedury medyczne odpowiada Wojewódzki Szpital Zespolony w Lesznie. Natomiast za organizację (m.in. wyposażenie) i funkcjonowanie (m.in. obsługa administracyjna) punktu odpowiada powiat leszczyński, który w tym zakresie ściśle współpracuje z wszystkimi gminami powiatu.
Punkt będzie czynny od środy od niedzieli, a w przypadku zwiększenia dostaw szczepionek możliwe będzie wydłużenie dni i godzin szczepień.

Aby zarejestrować się na szczepienie w Garzynie i Wilkowicach można:

1) zadzwonić na bezpłatną infolinię Narodowego Programu Szczepień: tel. 989

2) zapisać się, wysyłając SMS na numer 664 908 556 lub 880 333 333 o treści: SzczepimySie

3) zapisać się poprzez e-rejestrację dostępną na stronie pacjent.gov.pl