Uroczystym apelem Zespół Szkól w Górznie zakończył rok szkolny 2015/2016. W obecności rodziców i nauczycieli wyróżniono najzdolniejszych uczniów.

W apelu uczestniczyła cała społeczność uczniowska wraz z nauczycielami i wychowawcami oraz licznie zgromadzonymi rodzicami, dziadkami i opiekunami dzieci. Dyrektor Iwona Stiller podziękowała uczniom za roczną pracę, a rodzicom za zaangażowanie i pracę w zakończonym już roku szkolnym na rzecz Zespołu Szkół w Górznie. Wielu uczniów osiągnęło dobre i bardzo dobre wyniki w nauce. Świadectwo z paskiem otrzymała Adrianna Malutkiewicz.

- Nasi uczniowie odnieśli liczne sukcesy w zawodach sportowych, turnieju warcabowym oraz podczas międzyszkolnych i ogólnopolskich konkursów m.in.: polonistycznego, historycznego, technicznego, plastycznego, muzycznego – Renata Barczak – Piklikiewicz, nauczycielka Zespołu Szkół w Górznie.

{gallery}2016/artykuly/Gorzno_zakonczenie_roku_2016,width=250,height=250,resize_images=1,width_image=800,height_image=600{/gallery}