Mistrzostwa Polski w kickboxingu we Włoszakowicach

Ponad 550 zawodników uczestniczyło w dwudniowych mistrzostwach Polski w kickboxingu kadetów i juniorów we Włoszakowicach. Zawody odbywały się m.in. pod patronatem starosty leszczyńskiego Jarosława Wawrzyniaka.

Mistrzostwa Polski w kickboxingu rozegrano  w formule kick light kadetów młodszych i starszych oraz light contact juniorów. Wśród medalistów mistrzostw Polski we Włoszakowicach znalazł się Aleksander Piasecki z KS Polonia 1912 Leszno - mieszkaniec Henrykowa w gminie Święciechowa, który zdobył brązowy medal w kategorii kadet starszy – 52 kg.

Dla zachowania bezpieczeństwa organizatorzy rozłożyli dekoracje i wręczanie medali na dwa dni. Wśród osób dekorujących najlepszych zawodników był m.in. starosta leszczyński Jarosław Wawrzyniak