Droga Garzyn - Drobnin

Zarząd Dróg Powiatowych w Lesznie poznał oferty w postępowaniach, które mają wyłonić wykonawców trzech zadań na chodnikach przy drogach powiatowych.

Na przebudowę chodnika w Garzynie (65 mb), przy drodze w kierunku Drobnina, zgłoszono cztery oferty, z których najtańsza należy do firmy Wiler-Bud z Nowej Wsi i wynosi 28,7 tys. zł. Termin wykonania prac to 31 sierpnia br.

Na przebudowę chodnika przy ul. Wielkopolskiej w Pawłowicach (50 mb) złożone zostały trzy oferty, najtańsza z nich – 23,8 tys. zł – została przedstawiona przez firmę Kompleksowe Roboty Ziemne i Ogólnobudowlane Michał Smektała ze Święciechowy. Termin wykonania prac to 31 lipca br.

Ta sama firma złożyła najtańszą wśród pięciu propozycji przebudowy chodnika na ścieżkę rowerową przy ul. Krzywińskiej w Kąkolewie (475 mb). Wynosi ona 61,9 tys. zł. Termin wykonania prac - 31 sierpnia br.

Pracownicy ZDP w Lesznie weryfikują poprawność złożonych dokumentów.

Roboty będą współfinansowane przez powiat leszczyński oraz gminy Krzemieniewo (dwa pierwsze zadania) i Osieczna (trzecie zadanie).