Autorka "Pułapek czasu" Ewa Rosolska

Powiatowa Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w Rydzynie we współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną w Lesznie realizuje program rozwijający zainteresowania artystyczne „Młodzi Twórcy”.

1 czerwca br. PPP_P uczciła Dzień Dziecka premierą  trzeciej części książki „Pułapki Czasu. Laska istnienia”, której tłem jest historia Leszna i Rydzyny. Autorką cyklu jest dyrektorka poradni Ewa Rosolska, a wydawcą – wydawnictwo przy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Lesznie.

Przez panującą pandemię program „Młodzi Twórcy” uległ modyfikacji i nieco zmienił formę, jednak nie zmieniły się jego główne założenia. Podczas spotkania w Bibliotece Ratuszowej w Lesznie uczniowie uczestniczyli w warsztatach witrażowych oraz w queście historycznym.

Na zdjęciu - autorka książki Ewa Rosolska

fot. F.Wybieralski elka.pl