Nowy ciągnik Zarządu Dróg Powiatowych w Lesznie

Zarząd Dróg Powiatowych w Lesznie kupił używany ciągnik rolniczy z dodatkowym wyposażeniem. Pojazd usprawni wykonywanie robót przy utrzymaniu dróg w powiecie leszczyńskim.

Siedmioletni ciągnik New Holland T7.200 kosztował 265 tys. zł. Ma silnik o mocy 200 KM, automatyczną skrzynie biegów, cztery pary wyjść hydraulicznych z tylu oraz przedni trzypunktowy układ zawieszenia (TUZ), co pozwala na bardziej efektywne i ekonomiczne wykorzystanie traktora poprzez zaczepienie kosiarki czy pługa.

Ciągnik już jest wykorzystywany do prac drogowych, jedną z pierwszych było koszenie poboczy dróg w gminie Krzemieniewo.

Facebook Powiat 1