Plakat obrazujący tekst

Uczniowski Klub Sportowy Skoczki Święciechowa organizuje dla dzieci w lipcu br. cykl zajęć integracyjnych „Wakacje z szachami”. Będą one dofinansowane z budżetu powiatu leszczyńskiego.

„Wakacje z szachami” to cztery letnie spotkania dla dzieci w wieku 6 – 18 lat. Zorganizowane zostaną w gminach Świeciechowa: 3 lipca w Długich Starych i 10 lipca w Lasocicach oraz w gminie Lipno: 24 lipca w Klonowcu i 31 lipca w Wilkowicach.

W trakcie czterogodzinnych zajęć dzieci zapoznają się z podstawami gry w szachy (część teoretyczna), a później w sposób aktywny będą rozgrywać tzw. szachy biegane.

Zapisy na zajęcia prowadzi prezes UKS Skoczki Damian Szymkowiak – tel. 783 488 210.