Plakat obrazujący tekst

28 czerwca br. o godz. 13:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Lipnie odbędzie się spotkanie informacyjne dla hodowców trzody chlewnej z powiatu leszczyńskiego na temat stosowania nowych zasad bioasekuracji przed afrykańskim pomorem świń ASF.

Organizatorem spotkania jest Wielkopolska Izba Rolnicza wspólnie z Wojewódzkim i Powiatowym Lekarzem Weterynarii,  pod patronatem Wojewody Wielkopolskiego.

Szczegółowe informacje - Buro Powiatowe WIR, tel. 534 660 360, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.