Zawodniczki UKS Roszada na podium - Mistrzyni Polski Martyna Lipka i wicemistrzyni - Aleksandra Walkowska

Warcabiści UKS Roszada Lipno zdobyli łącznie 20 medali na Mistrzostwa Polski juniorów w Dąbkach koło Koszalina.

Podczas sześciodniowych zawodów rozegrano Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Juniorów w grze klasycznej, Mistrzostwa Polski Juniorów w grze aktywnej oraz Mistrzostwa Polski Juniorów w grze błyskawicznej w warcabach 100-polowych. Zawody zorganizowano w pięciu kategoriach wiekowych: juniorek i juniorów do lat 10, 13, 16, 19 i 23. Do Dąbek zjechali najlepsi zawodnicy: mistrzowie i medaliści Mistrzostw Polski, Europy i świata z poprzednich lat.

Warcabiści UKS Roszada Lipno w grze klasycznej zdobyli 9 medali (3 złote, 3 srebrne i 3 brązowe):