Andrzej Nowak

W wieku 67 lat zmarł Andrzej Nowak, emerytowany wieloletni pracownik Starostwa Powiatowego w Lesznie.

Andrzej Nowak był kierowcą w Starostwie Powiatowym w Lesznie od początku utworzenia powiatu leszczyńskiego w 1999 r. Wcześniej pracował m.in. w Zakładzie Obsługi Urzędu Wojewódzkiego w Lesznie. Dwa lata temu przeszedł na emeryturę.

Pogrzeb odbędzie się w sobotę 26 czerwca br. o godz. 13:30 na cmentarzu parafialnym przy ul. Kąkolewskiej w Lesznie.

Rodzinie i najbliższym Zmarłego starosta leszczyński Jarosław Wawrzyniak wraz pracownikami Starostwa Powiatowego w Lesznie, członkowie Zarządu Powiatu Leszczyńskiego, radni powiatu leszczyńskiego oraz pracownicy instytucji powiatowych składają wyrazy szczerego współczucia.