Przebudowa drogi Henrykowo - Strzyżewice

Przedsiębiorstwo Dróg i Ulic z Leszna kończy przebudowę drogi powiatowej między Henrykowem a Strzyżewicami w gminie Święciechowa.

Zakres prac zleconych przez Zarząd Dróg Powiatowych prac obejmuje przebudowę ok. 1,3 km drogi  między Henrykowem a Strzyżewicami. Inwestycja zbliża się do końca. Ułożono już dwie warstwy asfaltu, trwa utwardzanie poboczy destruktem asfaltowym.

Zgodnie z umową inwestycja ma zakończyć się do 30 czerwca br. Koszt wykonanych prac to 736 tys. zł. Inwestycja jest w całości finansowana z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.

Facebook Powiat 1