Plakat obrazujący tekst

W sobotę 3 lipca br. zapraszamy rowerzystów na przejazd ścieżkami powiatu leszczyńskiego ze Święciechowy do Włoszakowic. To będzie jeden z elementów promocji niedawno zbudowanego przez samorząd odcinka drogi dla rowerów.

Przejazd rozpocznie się 3 lipca br. o godz. 10:00 przy rondzie w Święciechowie. Następnie amatorzy bicykli przejadą przez Jezierzyce Kościelne do parku we Włoszakowicach. Na zakończenie przejażdżki przewidziany jest posiłek dla jej uczestników.

Rejestracja uczestników odbywa się smsowo na nr tel. 693 154 711 (należy podać imię i nazwisko oraz miejscowość).

Organizatorem wydarzenia jest Klub Sportowy Kołownik Włoszakowice, a powiat leszczyński je finansuje.