Wmurowanie kamienia węgielnego pod rozbudowę hali produkcyjnej spółki Winkhaus w Rydzynie

W Rydzynie wmurowano kamień węgielny pod rozbudowę hali produkcyjnej spółki Winhaus. W uroczystości uczestniczył m.in. starosta leszczyński Jarosław Wawrzyniak.

Spółka Winkahus to jedna z największych firm w powiecie leszczyńskim, zatrudnia ok. 800 osób. Jest producentem i dystrybutorem okuć okiennych i drzwiowych. W związku z dynamicznym rozwojem firma zdecydowała o rozbudowie hali produkcyjnej oraz magazynów produkcyjnego i handlowego, w tym wysokiego składowania, które staną się Centrum Logistycznym Winkhaus Polska. Inwestycja zostanie oddana do użytku pod koniec 2021 r.

W uroczystości podpisania aktu erekcyjnego w Rydzynie i wmurowania kamienia węgielnego uczestniczył m.in. starosta leszczyński Jarosław Wawrzyniak.