Zdjęcie przebiegu ścieżki rowerowej Wilkowice - Święciechowa - w kierunku Gołanic

W sobotę 3 lipca br. zapraszamy rowerzystów na przejazd ścieżkami powiatu leszczyńskiego ze Święciechowy do Włoszakowic. Niedawno zbudowany został odcinek tej trasy, a historię tej inwestycji prezentuje film.

Przejazd rozpocznie się 3 lipca br. o godz. 10:00 przy rondzie w Święciechowie. Następnie grupa przejedzie do parku we Włoszakowicach. Tam odbędą się m.in. wyścigi dla dzieci, a wszyscy uczestnicy zjedzą grochówkę.

Rejestracja uczestników odbywa się smsowo na nr tel. 693 154 711 (należy podać imię i nazwisko oraz miejscowość).

Film z budowy ścieżki rowerowej Wilkowice – Święciechowa – w kierunku Gołanic.