Podsumowanie sezonu sportowego Błękitnych Niechłód

Działacze i zawodnicy LKS Błękitni Niechłód zorganizowali w Koczurach piknik podsumowujący zakończony sezon w tenisie stołowym. Na zaproszenie klubu odpowiedzieli starosta leszczyński Jarosław Wawrzyniak oraz wicestarosta Maciej Wiśniewski.

Działacze klubu z Niechłodu podsumowali zakończony sezon w tenisie stołowym i wręczyli pamiątkowe  statuetki osobom wspierającym rozwój zawodników. Spotkanie było też okazją do rozegrania pojedynków w ping-ponga.

Tenisiści Błękitnych Niechłód w pierwszym sezonie w drugiej lidze wielkopolsko – zachodniopomorskiej zajęli 12 miejsce i o tym, czy utrzymają się w tej klasie rozgrywkowej zadecyduje mecz barażowy dwóch innych drużyn. Drugi zespół Błękitnych zakończył rozgrywki czwartej ligi na drugim miejscu, ale przegrał baraże o awans do trzeciej ligi. Natomiast trzecia drużyna w tym sezonie w piątej lidze zajęła szóste miejsce.