Medalistki Grand Prix w warcabach w kategorii kobiety

Zawodnicy UKS Roszada Lipno zdobyli osiem medali na V Grand Prix Polski w warcabach 100-polowych rozegranych w Lipnie.

Grand Prix rozegrano w czterech grupach wiekowych (żacy, orliki, młodzicy oraz ekstraliga). Zawodnicy UKS Roszada Lipno zdobyli łącznie osiem medali – dwa złote, jeden srebrny, pięć brązowych.

W kategorii kobiet drugie miejsce wywalczyła Katarzyna Pisarska, a trzecie - Aleksandra Walkowska. Natomiast wśród mężczyzn niepokonanym okazał się Amadeusz Zyber – Moszak, a trzecie miejsce zajął Tymoteusz Myszuk.

Wśród młodzików trzecie miejsce uzyskał Antoni Rumiński.  Najlepszym w kategorii orlików okazał się Hugo Franek, a trzecie miejsce zajął Radosław Leśniewski. W kategorii przedszkolaków trzecie miejsce wywalczyła Elena Mikołajczak.

Facebook Powiat 1