Plakat obrazujący tekst

W dniach 12-15 sierpnia br. w  Charbielinie w gminie Włoszakowice będzie funkcjonował tymczasowy punkt szczepień przeciwko Covid-19. Każda chętny będzie mógł zaszczepić się jednodawkowym preparatem Johnson&Johnson.

W czasie trwania odpustu w Sanktuarium Matki Bożej Pośredniczki Łask w Charbielnie w tej miejscowości, w Sali wiejskiej, będzie funkcjonował tymczasowy punkt szczepień przeciwko Covid -Punkt będzie czynny w terminie od 12 do 15 sierpnia br.:

12 sierpnia w godz. 16:30 - 19:30

13 sierpnia w godz. 10:00 - 12:00

14 sierpnia w godz. 7:30 - 14:00

15 sierpnia w godz. 7:30 - 13:30

Każda osoba, która w tym czasie zgłosi się do punktu, będzie mogła zaszczepić się jednodawkowym preparatem Johnson&Johnson bez konieczności wcześniejszego umówienia wizyty.

Opiekę medyczną w punkcie zapewni Wojewódzki Szpital Zespolony w Lesznie. Tymczasowy punkt szczepień wyposażony jest w odpowiednią infrastrukturę organizacyjno-techniczną zgodną z wymogami Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministra Zdrowia. Do dyspozycji pacjentów jest stanowisko obsługiwane przez wykwalifikowany personel medyczny. Pacjenci przyjmowani będą w nim przy zachowaniu reżimu sanitarnego zgodnie z aktualnymi wytycznymi.