Mistrzostwa Polski w warcabach w Rychliku

Zawodnik UKS Roszada Lipno Mateusz Niczyporuk został mistrzem Polski w warcabach 100-polowych w grze aktywnej w Rychliku.

XIX Mistrzostwa Polski w warcabach 100-polowych w grze aktywnej rozegrane zostały systemem szwajcarskim w kategorii open. Mateusz Niczyporuk z UKS Roszada Lipno z przewagą punktu po 9 rundach stanął na najwyższym stopniu podium.

UKS Roszadę Lipno w grze aktywnej reprezentowało 11 zawodników i 3 zawodniczki: Mateusz Niczyporuk, Filip Kuczewski, Amadeusz Zyber- Moszak, Mateusz Wysokiński, Tymoteusz Myszuk, Antoni Rumiński, Hugo Franek, Michał Leśniewski, Kajetan Brzozowski, Radosław Leśniewski, Nikodem Brzozowski, Aleksandra Walkowska, Agata Flisikowska i Gabriela Rumińska.