Festiwal Młodzieżowy w Górznie

Fundacja Centrum Aktywności Twórczej zorganizowała w Górznie w gminie Krzemieniewo Festiwal Młodzieżowy. Impreza została dofinansowana przez samorząd powiatowy.

Festiwal Młodzieżowy odbył się na plaży nad Jeziorem Górznickim. Organizatorzy przygotowali dla młodzieży wiele aktywności, jak: joga z ROXI JOGA, festiwal kolorów, turnieje sportowe, gry planszowe, aktywności rękodzielnicze czy festiwal europejskich smaków. Nie zabrakło także dobrej muzyki oraz występów artystycznych. Organizator zapewnił bezpłatny dojazd autobusem.