Przebudowa drogi Święciechowa - Wilkowice

Przebudowywana droga powiatowa na odcinku od ronda w Święciechowie do wiaduktu nad S5 w Wilkowicach będzie zamknięta dla ruchu w dniach 24 – 28 sierpnia br. W tym czasie układana tam będzie druga warstwa asfaltu.

Przedsiębiorstwo Dróg i Ulic z Leszna przebudowuje ok. 900 mb drogi powiatowej Święciechowa - Wilkowice. W pierwszej połowie sierpnia ułożona tam została pierwsza warstwa asfaltu. W związku z organizacją największej imprezy w powiecie leszczyńskim - Ogólnopolskiego Festiwalu Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych w Wilkowicach - przerwane zostały roboty wymagające wyłączenia drogi z ruchu.

Od wtorku 24 sierpnia do soboty 28 sierpnia br. droga zostanie ponownie zamknięta, by ułożyć drugą warstwę asfaltu.