Starosta Jarosław Wawrzyniak wręcza akt powołania dyrektor ZSS w Górznie Iwonie Stiller

Iwona Stiller została powołana na kolejne cztery lata na funkcję dyrektora Zespołu Szkół Specjalnych w Górznie.

Zespół Szkół Specjalnych w Górznie to jedna z dwóch placówek szkolnych prowadzonych przez powiat leszczyński. Od 2005 r. kieruje nią Iwona Stiller. W ub.r. Zarząd Powiatu Leszczyńskiego powierzył jej funkcje dyrektora na rok, a niedawno – na kolejne cztery lata, do 31 sierpnia 2025 r.

Starosta leszczyński Jarosław Wawrzyniak wręczył dziś Iwonie Stiller akt powołania na dyrektora ZSS w Górznie. Do placówki uczęszcza ok. 35 uczniów.