Przebudowa chodnika w Kąkolewie

W Kąkolewie trwają końcowe prace przy przebudowie blisko pół kilometra chodnika na ciąg pieszo – rowerowy.

Zgodnie z umową z Zarządem Dróg Powiatowych w Lesznie Firma Kompleksowe Roboty Ziemne i Ogólnobudowlane Michał Smektała ze Święciechowy przebudowuje wzdłuż ul. Krzywińskiej w Kąkolewie chodnik na ścieżkę rowerową. Ciąg o długości 475 mb ma 2,5 m szerokości. Roboty są wykonywane na odcinku od siedziby Zespołu Szkół za skrzyżowanie z ul. Jabłonkową.

Koszt wykonywanych prac - 61,9 tys. zł - zostanie sfinansowany po połowie przez powiat leszczyński i gminę Osieczna.

Facebook Powiat 2