Plakat obrazujący tekst

UKS Dąb Leszno organizuje po raz pierwszy cykl zawodów w biegach na orientację o Puchar Powiatu Leszczyńskiego w „Biegu z mapą”. Zadanie to jest współfinansowane z budżetu powiatu leszczyńskiego.

Uczniowski Klub Sportowy Dąb Leszno prowadzi zapisy na trzecie z cyklu czterech zawodów w biegu na orientację, które odbędą się 9 września br. w Grodzisku w gminie Osieczna. O Puchar Powiatu Leszczyńskiego uczestnicy rywalizowali już na trasach w dwóch gminach: Włoszakowice (zawody we Włoszakowicach) i Krzemieniewo (w Bojanicach). Czwarta trasa zaplanowana jest 23 września br. w Rydzynie. Podczas każdego z etapów  przygotowane są trasy dla dzieci i dorosłych.

Zawody w Grodzisku odbędą się 9 września br. o godz. 17:00.

Informacje i zapisy