Plakat obrazujący tekst

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego zachęca do udziału w akcji „Dożynkowe Dekoracje”.

Akcja „Dożynkowe Dekoracje” polega na samodzielnym wykonaniu dekoracji dożynkowej w dowolnej postaci, a następnie dodaniu w komentarzu pod dotyczącym Akcji postem Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego na Facebooku jej zdjęcia oraz wpisaniu hashtagów: #DożynkoweDekoracje #DożynkiWielkopolskie2021.

Wyplatanie tradycyjnych wieńców dożynkowych jest trudną i czasochłonną sztuką, dlatego UMWW proponuje wykonanie prostszych kompozycji, które równie pięknie mogą przyozdobić domy i ogrody. Spośród zgłoszeń w ramach Akcji komisja wyróżni 10 kompozycji, które nagrodzone zostaną  upominkami.

Akcja trwa od 1 do 15 września 2021 r.