Plakat obrazujący tekst

Organizacja Turystyczna Leszno-Region i gmina Krzemieniewo organizują 11 września br. już po raz dziesiąty Rajd Rowerowy im. Zdzisława Adamczaka. Trzy trasy będą tradycyjnie wiodły pięknymi zakątkami powiatu leszczyńskiego do mety na plaży przy Jeziorze Górznickim.

Organizacja Turystyczna Leszno-Region (której członkiem jest m.in. powiat leszczyński) oraz gmina Krzemieniewo zapraszają na coroczny Rajd Rowerowy im. Zdzisława Adamczaka. Jego uczestnicy będą mieli trzy trasy do wyboru:

Trasa 1 - Karczma Borowa – Nowy Świat – Pawłowice – Lubonia – Mierzejewo – Drobnin – Garzyn – Górzno

Trasa 2 – Drobnin – Garzyn – Górzno

Trasa 3 – ławeczka Zdzisława Adamczaka (między Lesznem a Osieczną) – Świerczyna – Karchowo - Górzno

Wszystkie trasy rajdu w znacznej mierze będą przebiegały ścieżkami rowerowymi wzdłuż dróg zarządzanych przez powiat leszczyński.

Meta rajdu zaplanowana jest na plaży przy Jeziorze Górznickim. Dla zarejestrowanych uczestników rajdu przewidziane jest ubezpieczenie i smaczny posiłek. Zapisy przyjmowane są w Centrum Informacji Turystycznej w Lesznie do 10 września br. do godz. 12.00. Szczegóły w biurze CIT Leszno, ul. Słowiańska 24, 64-100 Leszno, tel. 65 529 81 91.