Bieg Sokoła w Bukówcu Górnym w 2019 r.

W niedzielę 10 października br. odbędzie się 35. Bieg Sokoła w Bukówcu Górnym. Znane i prestiżowe w regionie zawody sportowe tradycyjnie wesprze finansowo powiat leszczyński.

Organizowany przez Towarzystwo Gimnastyczne Sokół z Bukówca Górnego Bieg Sokoła zaplanowano na 10 października br. Bieg główny na dystansie 15 km rozpocznie się o godz. 11:15. Trasę zaplanowano po ulicach Bukówca Górnego i na terenie gminy Włoszakowice na jednej pętli z agrafką. Biegi młodzieżowe rozgrywane będą przed startem i w trakcie biegu głównego.

Organizacja największej imprezy sportowej w powiecie leszczyńskim jest tradycyjnie dofinansowana z budżetu samorządu.

Zgłoszenia za pośrednictwem formularza na stronie biegu

35. Bieg Sokoła - Bukówiec Górny 2021 (biegsokola.com)

będą przyjmowane do dnia 26 września br. Po tym terminie istnieje możliwość zgłoszenia się w dniu zawodów, tj. dnia 10 października 2021 r. w godz. 7.30-10.00.

Uczestnictwo w tegorocznym biegu zgłosiło już ponad 780 osób.

fot.M.Majchrowicz