Ul. Kurpińskiego we Włoszakowicach

Zarząd Dróg Powiatowych ogłosił przetarg na budowę ok. 30 miejsc postojowych przy ul. Kurpińskiego we Włoszakowicach.

Zakres robót obejmuje na odcinku ok. 250 mb ul. Kurpińskiego we Włoszakowicach (po lewej stronie między rondem a ul. Zalesie) budowę nawierzchni ciągu pieszo-rowerowego o szerokości 2,5 m z kostki betonowej oraz ok. 30 miejsc postojowych, prostopadłych do jezdni. Termin wykonania prac – 20 grudnia br.

Zarząd Dróg Powiatowych w Lesznie czeka na oferty od wykonawców do 14 października br. Inwestycja zostanie sfinansowana po połowie przez powiat leszczyński i gminę Włoszakowice.