Warsztaty "Malujemy światłem powiat leszczyński" w Pawłowicach

W Pawłowicach odbyła się kolejna edycja warsztatów fotograficznych „Malujemy światłem Powiat Leszczyński”.

Fundacja Sztuka z Leszna organizuje w tym roku w gminach powiatu leszczyńskiego warsztaty malowania światłem. Podczas zajęć jego uczestnicy poznają historię i znaczenie miejsc, które są odwiedzane podczas wykonywania zdjęć. Dzięki temu wzrasta wiedza mieszkańców powiatu o ich lokalnym dziedzictwie. Wykonywane podczas warsztatów zdjęcia najważniejszych obiektów w miejscowości są doskonała promocją jej interesujących miejsc.

W Pawłowicach współorganizatorem warsztatów dla blisko 40 osób było Gminne Centrum Kultury w Krzemieniewie. Impreza została dofinansowana z budżetu powiatu leszczyńskiego.