Nagrodzenie nauczyciele SOSW Rydzyna

Czterech nauczycieli Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Rydzynie otrzymało Nagrody Starosty Leszczyńskiego.

W SOSW Rydzyna odbyło się uroczyste spotkanie, podczas którego wręczone zostały coroczne Nagrody Starosty Leszczyńskiego dla nauczycieli i wychowawców. W tym roku wyróżnieni zostali:    Beata Wzorek – Malcherek - wicedyrektor SOSW, Aniela Serwicka – nauczyciel mianowany, Ewa Nawrotkiewicz - nauczyciel mianowany i Elżbieta Marciniak  - nauczyciela dyplomowany.

Nagrody wręczyli starosta Jarosław Wawrzyniak oraz wicestarosta Maciej Wiśniewski. Spotkanie było także okazją do wręczenia przez Emilię Nowak nauczycielom i wychowawcom Nagród Dyrektora SOSW w Rydzynie.

Nagrodę Starosty Leszczyńskiego otrzymał również Mariusz Górski – nauczyciel mianowany Zespołu Szkół Specjalnych w Górznie.

Facebook Powiat 2