Droga powiatowa w Gronówku

27 października br. o godz. 13:00 w sali wiejskiej w Gronówku w gminie Lipno odbędzie się spotkanie konsultacyjne z mieszkańcami na temat przebudowy drogi i budowy chodnika w tej miejscowości.

Zarząd Dróg Powiatowych w Lesznie zlecił firmie Starbem z Krobi wykonanie dokumentacji przebudowy ok. 800 mb drogi przez Gronówko wraz z budową chodnika.

27 października br. o godz. 13:00 w sali wiejskiej w Gronówku przedstawiona zostanie koncepcja przebudowy drogi. Na spotkaniu obecni będą starosta leszczyński Jarosław Wawrzyniak, wicestarosta Maciej Wiśniewski oraz wójt gminy Lipno Łukasz Litka. Mieszkańcy będą mogli od projektanta uzyskać informacje na temat planowanej inwestycji.