Plakat obrazujący tekst

Leszczyńskie Stowarzyszenie Twórców Kultury w Lesznie zaprasza na V Festiwal muzyki autorskiej i piosenki artystycznej Leszno 2021.

Trwająca pandemia koronawirusa zmusiły organizatorów festiwalu do przeprowadzenia przesłuchań konkursowych online.

Zasady udziału w festiwalu:

1. W festiwalu mogą brać udział soliści lub duety (muzyk i wokalista)

2. Wykonawcy przygotowują na przesłuchanie 2 utwory w jednej z 2 kategorii przeglądu:

I - muzyka i piosenka autorska (własna muzyka i tekst piosenki);

II - piosenka artystyczna (literacka, poetycka) - covery;

Wykonawcy mogą wybrać i wystąpić tylko w 1 kategorii.

Zgłoszenie uczestnictwa przyjmowane są od 2 do 20 listopada 2021 r.

Uczestnik przesyła na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. nagranie 2 piosenek oraz kartę zgłoszenia.

Format pliku z nagraniem – mp4 z linkiem na You Tube.

Szczegółowych informacji udziela koordynator festiwalu - Roman Józefiak, Leszczyńskie Stowarzyszenie Twórców Kultury – Teatr Miejski –  ul. Narutowicza 69,  64-100 Leszno, telefon - 691 765 091; e-mail - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Regulamin i karta zgłoszenia