Przebudowa drogi powiatowej w Garzynie

Przedsiębiorstwo Dróg i Ulic z Leszna przebudowuje blisko pół kilometra drogi powiatowej w Garzynie w gminie Krzemieniewo.

Zarząd Dróg Powiatowych w Lesznie ogłosił przetarg na przebudowę ok. 470 mb drogi w Garzynie, w kierunku Frankowa.

Zakres prac to poszerzenie jezdni i wykonanie nawierzchni z dwóch warstw asfaltu na odcinku ok. 470 mb drogi w kierunku Frankowa. Termin wykonania prac to 15 listopada br. Inwestycja kosztuje 311 tys. zł i będzie współfinansowana przez powiat leszczyński i gminę Krzemieniewo.

Przebudowywana droga prowadzi do Frankowa w gminie Osieczna. W tym roku na odcinku o długości ok. 1,3 km, od miejsca zakończenia układania asfaltu do granicy gmin Krzemieniewo i Osieczna, wykonane zostało podwójne powierzchniowe utrwalenie nawierzchni.